ORTOPEDICKÉ VLOŽKY

Pre deti, dospelých a vrcholový šport

Tak ako každý človek má svoju výšku, váhu a stavbu tela, tak aj každé chodidlo má svoju vlastnú dĺžku, šírku a tvar a teda morfológiu, a preto je unikátne a jedinečné.

Bohužiaľ, obuv je vyrábaná sériovo na univerzálne kopytá, vo väčšine prípadov len s obyčajnou vkladacou mäkkou a plochou stierkou. Preto jedinou možnosťou ako individuálne prispôsobiť sériovú obuv morfológii Vašej nohy, je použitie anatomicky tvarovaných 3D ortopedických vložiek.

Diagnostika - obrázok
Stabilizácia postoja celého tela

Komplexným prístupom k optimálnej podpore chodidla a jeho vedeniu pri chôdzi prispievajú vložky k prevencii vadného držania tela, ktoré často sprevádzajú deformity nôh.

Športové ortopedické vložky poskytujú mnoho výhod oproti obyčajným vložkám do topánok. Napríklad zabezpečujú optimálne tlakové rozloženie chodidla po podložke, ideálne podopierajú nožnú klenbu a podstatne znižujú riziko poranenia v oblasti nohy, členku a kolena.

Teplom tvarovateľné materiály

Vďaka teplom tvarovateľným materiálom, z ktorých sú vložky vyrobené, je možné predom zahriatu vložku presne vytvarovať podľa nohy a to aj opakovane až do optimálneho tvaru.

Teplom tvarovateľné materiály - obrázokOBJEDNAJTE SA
Rastislav Petrila

Rastislav Petrila

Dipl.fyzioterapeut

telefon 0915 426 230+421(0)905 167 186
rastotulcik@hotmail.com rastotulcik@hotmail.com
Lenka Bartoňová

Lenka Bartoňová

Dipl.fyzioterapeut

telefon 0915 426 230+421(0)915 426 230
lenkarehabka@gmail.com lenkarehabka@gmail.com